top of page

Firma Vakko powstała w roku 1993. Po przekształceniach, w roku 1998, a następnie w roku 2001 , obecnie funkcjonuje jako jednoosobowa działalność gospodarcza. Naszym głównym rejonem działania jest południowo-wschodnia Polska.


Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem wielu renomowanych firm dzięki czemu możemy zapewnić naszym Klientom konkurencyjne ceny na najlepsze na świecie części, akcesoria, chemię i kosmetyki samochodowe. Naszą uwagę, w zakresie handlu hurtowego, skupiamy na tych hurtowniach i sklepach, które chcą aktywnie uczestniczyć w rozwoju rynku motoryzacyjnego w Polsce zdając sobie sprawę z tego, że dzisiejsza sytuacja wymaga zastosowania zupełnie innych, nowoczesnych technik sprzedaży


Od maja 2020 roku uruchomiliśmy również sprzedaż internetową poprzez platformę allegro.pl chcąc dotrzeć do większego grona klientów indywidualnych. W naszej pracy stawiamy zarówno na jakość oferowanych produktów jak i szybkość ich dostawy chcąc być ważnym partnerem dla nabywców detalicznych i hurtowych.


Nasza firma to nie tylko hurtownia, ale także warsztat samochodowy, który oferuje usługi w zakresie między innymi naprawy pojazdów, wymiany opon, uzupełniania klimatyzacji czy elektromechaniki. Stale współpracujemy z kilkoma firmami flotowymi dla których obsługujemy różne marki samochodów.


Chcesz rozpocząć z nami współpracę jako klient hurtowy? Chcesz kupić coś do samochodu lub po prostu naprawić usterkę? Przejdź do zakładki kontakt.

bottom of page